Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SURSA ATX 500W Waste Toner Container XEROX 7425/7428/7435
- Număr anunț
- DA20841434
- Autoritate contractantă
- Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365,60 RON
- Valoare atribuită
- 365,60 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 13:17
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
365,60 RON
din 365,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro