Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAFEA BOABE LAVAZZA GRAN CREMA ESPRESSO ROSIE 1KG (982475)

Număr anunț
DA20848447
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,34 RON
Valoare atribuită
316,34 RON
Data publicării
16.07.2018 13:05
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,34 RON

din 316,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.