Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari instalatii de apa rece si canal, conform oferta deviz nr. 178/12.07.2018
- Număr anunț
- DA20846236
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- CARPAT INSTAL SRL (CUI RO26048118)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.818,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.818,04 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 11:05
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.818,04 RON
din 1.818,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro