Ofertă refuzată Cumpărare directă

LISTA ERORI TRANSMISIE KRAMER

Număr anunț
DA20843630
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43251000-7 · Incarcatoare cu bena frontala cu cupa intoarsa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944 RON
Valoare finală
944 RON
Data publicării
16.07.2018 08:28
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.