Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de regie tehnica

Număr anunț
DA20840680
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
MUSTEAŢĂ MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33086777)
Cod CPV
92320000-0 · Servicii de gestionare a salilor de spectacol (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.750 RON
Valoare atribuită
11.750 RON
Data publicării
13.07.2018 12:34
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 16:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.750 RON

din 11.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.