Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic - Construire gradinita cu program prelungit – str. Postei nr. 23

Număr anunț
DA20834252
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
HAUSPLAN STUDIO SRL (CUI RO17051017)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
12.07.2018 14:55
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.