Atribuită Cumpărare directă

Burghie pt perforatorul HDC 150 si 150/4, Rapid/Platane plastic pt perforator HDC 150 si 150/4,

Număr anunț
DA35217681
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
321,92 RON
Data publicării
08.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,92 RON