Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu cu fibra optica, diam. 4,8 mm, lungime 250- cm
- Număr anunț
- DA21039796
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.136,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.136,40 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 11:09
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.136,40 RON
din 2.136,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro