Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic pentru sala de sport, scoala M. Sadoveanu str Luncii Baia Mare

Număr anunț
DA21038905
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BAIA MARE (CUI 26662850)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Individuala Mostis Dorina-Maria (CUI 24932869)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
21.08.2018 10:20
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.