Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom Canon i-SENSYS LBP6230DW, A4, Wireless

Număr anunț
DA21038665
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,42 RON
Valoare atribuită
2.134,42 RON
Data publicării
21.08.2018 10:10
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,42 RON

din 2.134,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.