Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie pompa submersibila Pedrolo 4,7kw

Număr anunț
DA21034392
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
ELECTROBOBINAJ SRL (CUI RO17736304)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.386 RON
Valoare atribuită
2.386 RON
Data publicării
20.08.2018 13:58
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.386 RON

din 2.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.