Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese auto Tractor Kioti

Număr anunț
DA21028978
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI RO37188338)
Cod CPV
34327000-5 · Volane, coloane si cutii de directie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.051,38 RON
Valoare atribuită
8.051,38 RON
Data publicării
20.08.2018 08:28
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.051,38 RON

din 8.051,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.