Atribuită Cumpărare directă

Datiera 38.5mm, autotusanta, Trodat- 5 buc

Număr anunț
DA35213821
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192150-7 · Stampile de datare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
161,45 RON
Data publicării
08.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,45 RON