Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
Pachet tulpini de referinta
- Număr anunț
- DA21031048
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.589 RON
- Valoare atribuită
- 4.470 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 10:44
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.470 RON
din 4.589 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 119 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.