Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CHLORINE TEST 0.010 - 6.00 MG/L
- Număr anunț
- DA21030542
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735,30 RON
- Valoare atribuită
- 735,30 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 10:12
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
735,30 RON
din 735,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro