Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varf decorativ catarg

Număr anunț
DA21037579
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
EAST WEST INTERNATIONAL BUSINESS CENTER SRL (CUI RO24764200)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385 RON
Valoare atribuită
385 RON
Data publicării
21.08.2018 09:09
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385 RON

din 385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.