Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 3 buc Mapa catifea A4 personalizate

Număr anunț
DA21041409
Autoritate contractantă
ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,58 RON
Valoare atribuită
349,58 RON
Data publicării
21.08.2018 12:31
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,58 RON

din 349,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.