Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOCHETA Z. ZENITH ANTRACITE 050 CAUCIUC 400

Număr anunț
DA21040734
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PLOIESTI (CUI 2843701)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.790,60 RON
Valoare atribuită
3.790,60 RON
Data publicării
21.08.2018 11:57
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.790,60 RON

din 3.790,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.