Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA21042451
Autoritate contractantă
ORAS BABADAG (CUI 4508533)
Furnizor / câștigător
GENERAL INSTAL COM SRL (CUI RO16300497)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,76 RON
Valoare atribuită
740,76 RON
Data publicării
21.08.2018 13:30
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,76 RON

din 740,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.