Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezvoltarea, gestionarea și mentenanța Sistemului de Control Intern Managerial

Număr anunț
DA21039975
Autoritate contractantă
Comuna Maliuc (CUI 4508711)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI RO31657974)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
21.08.2018 11:18
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.