Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie pompa vid Millipore

Număr anunț
DA21038367
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122 RON
Valoare atribuită
122 RON
Data publicării
21.08.2018 09:54
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122 RON

din 122 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.