Atribuită Cumpărare directă

VIT.B1,SOL. RINGER,ACC200,ALPRAZOLAM,AMIODARONA,ASPENTER,BETABIOPTAL,BETALOC,CAPTOPRIL25,CAPTOPRIL 5

Număr anunț
DA35204904
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.949,94 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.949,94 RON