Ofertă refuzată Cumpărare directă

Panou pentru comuna Budesti

Număr anunț
DA20368506
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
PUBLICITAR COM S.R.L. (CUI RO17168883)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare finală
1.200 RON
Data publicării
17.05.2018 09:58
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.