Ofertă refuzată Cumpărare directă

birotica

Număr anunț
DA21088925
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 4 VULCAN (CUI 29001306)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956,26 RON
Valoare finală
956,26 RON
Data publicării
29.08.2018 08:50
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.