Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat
Contract de concesiune servicii «DELEGARE GESTIUNE SERVICIU DE SALUBRITATE AL COMUNEI LUCIU, JUDETUL BUZAU»
- Număr anunț
- PC1001903
- Autoritate contractantă
- Comuna Luciu (CUI 3724458)
- Furnizor / câștigător
- RER SUD S.A. (CUI 7449237)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340.565 RON
- Valoare atribuită
- 300.000 RON 11,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2022 21:06
- Anunț de atribuire
- PCA1002027
- Termen limită
- 28.03.2022 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1138819
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RER SUD S.A. CUI RO 7449237
Valoare atribuită
300.000 RON
din 340.565 RON estimat
11,9%
Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 40.565 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.