Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aczitie de lucrari cu terasamente

Număr anunț
DA21116264
Autoritate contractantă
COMUNA MOISEI (CONSILIUL LOCAL MOISEI) (CUI 3626921)
Furnizor / câștigător
FMI DRUM RECONSTRUCT SRL (CUI 30284346)
Cod CPV
45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
03.09.2018 10:26
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.