Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lucrari amenajare curte interioara si construire sobe la Scoala Laza

Număr anunț
DA21098120
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" LAZA (CUI 28448676)
Furnizor / câștigător
DECO-SPOR SRL (CUI RO17753470)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.532,28 RON
Valoare atribuită
25.532,28 RON
Data publicării
30.08.2018 08:52
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.532,28 RON

din 25.532,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.