Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Contract de lucrări PROIECTARE + EXECTUIE aferent investitiei ,,Pod peste râul Vedea în Comuna Optași-Măgura, judeţul Olt”
- Număr anunț
- SCN1013821
- Autoritate contractantă
- COMUNA OPTASI MAGURA (CUI 5139744)
- Furnizor / câștigător
- PANADRIA SRL (CUI 15926477)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.247.520 RON
- Valoare atribuită
- 3.116.736,87 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2018 13:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1006928
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018953
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Draft Clauze contractuale MDRAP.doc.p7s
- 5.Modele formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018953.pdf
- Studiu Fezabilitate+planse.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic + plansa+fisa foraje.pdf.p7s
- Studiu Topo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Asociați 1
ROBRICONS SRL CUI RO 13279935
Terți susținători 1
TOTAL ROAD SRL CUI 17918608
Valoare atribuită
3.116.736,87 RON
din 3.247.520 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 130.783,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.