Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURGHIU METAL 4MM
- Număr anunț
- DA21038503
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- KEPO TRADING SRL (CUI RO17196816)
- Cod CPV
- 44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,36 RON
- Valoare atribuită
- 3,36 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 10:01
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3,36 RON
din 3,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro