Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de igienizare la Sediul Primariei Floresti-Stoenesti si Casa de casatorii

Număr anunț
DA21036403
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Furnizor / câștigător
CREATIV NIŢĂ CONSTRUCT SRL (CUI 38304970)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.000 RON
Valoare atribuită
37.000 RON
Data publicării
20.08.2018 16:32
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.000 RON

din 37.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.