Atribuită Cumpărare directă

Servicii elaborare ghiduri de buna practica

Număr anunț
DA35210972
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
EXCONTAJUR SRL (CUI 6685078)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON