Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat alternator+electromotor VW CRAFTER 2.5 TDI

Număr anunț
DA21041701
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GELLERT SANDOR MICULA (CUI 17091453)
Furnizor / câștigător
TIACOM AUTO SRL (CUI RO17927789)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,34 RON
Valoare atribuită
680,34 RON
Data publicării
21.08.2018 12:49
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,34 RON

din 680,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.