Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare SF eficientizare si extindere iluminat public in Municipiul Vaslui

Număr anunț
DA21040104
Autoritate contractantă
R3337532 MUNICIPIUL VASLUI
Furnizor / câștigător
GSOLAR LIGHTING TECHNOLOGY SRL (CUI 33766986)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
21.08.2018 11:26
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.