Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet reparatie ford cibro

Număr anunț
DA21035340
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
AUTO-MIXT S.R.L. (CUI RO13789934)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.227 RON
Valoare atribuită
4.227 RON
Data publicării
20.08.2018 14:53
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.227 RON

din 4.227 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.