Ofertă acceptată Cumpărare directă

electropompa pedrolo 2.2 kw

Număr anunț
DA21028170
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
Cod CPV
50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.217,61 RON
Valoare atribuită
10.217,61 RON
Data publicării
17.08.2018 11:12
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.217,61 RON

din 10.217,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.