Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONERIE WIRELESS WD-T10

Număr anunț
DA21040207
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
35121100-9 · Sonerii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,10 RON
Valoare atribuită
521,10 RON
Data publicării
21.08.2018 11:31
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,10 RON

din 521,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.