Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit camera vanatoare PNI Hunting 300C + card 32GB + Acumulator + Antena GSM + Cablu +2 ani abonament
- Număr anunț
- DA21039294
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 10:40
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro