Ofertă acceptată Cumpărare directă

5 cutii Dosare de incopciat - 50 buc Dosare plic - 50 buc Dosare plastic - 50 buc Ascutitori - 2 buc

Număr anunț
DA21120866
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 29083314)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620,58 RON
Valoare atribuită
620,58 RON
Data publicării
03.09.2018 14:02
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,58 RON

din 620,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.