Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE VIDEOPROIECTOR SI ECRAN PENTRU PROIECTIE

Număr anunț
DA21030665
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427 RON
Valoare atribuită
1.427 RON
Data publicării
20.08.2018 10:20
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427 RON

din 1.427 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.