Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare cereri de finantare, S.F. pentru proiecte axa POR axa prioritara 13 - centre recreative
- Număr anunț
- DA21036195
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- POLIART SRL (CUI RO11493800)
- Cod CPV
- 71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.000 RON
- Valoare atribuită
- 119.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 15:59
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119.000 RON
din 119.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro