Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartofi, ceapa, morcovi, varza

Număr anunț
DA21127985
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,10 RON
Valoare atribuită
299,10 RON
Data publicării
04.09.2018 11:34
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,10 RON

din 299,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.