Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARDEU KAPIA ROSU

Număr anunț
DA21127578
Autoritate contractantă
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 BISTRIȚA (CUI 4347720)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA FRUCT NORD SRL (CUI RO33700825)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,48 RON
Valoare atribuită
642,48 RON
Data publicării
04.09.2018 11:18
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,48 RON

din 642,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.