Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie statii radio portabile

Număr anunț
DA21126737
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
Furnizor / câștigător
AXEL TELECOM GRUP SRL (CUI RO14379703)
Cod CPV
50333200-0 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de radiotelefonie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,67 RON
Valoare atribuită
268,67 RON
Data publicării
04.09.2018 10:44
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,67 RON

din 268,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.