Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SursaATX 500W PFC/HE- (Sursa alimentare pc , 500 w) si SSD 128 GB SA400S37 300/500
- Număr anunț
- DA21124026
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 281 RON
- Valoare atribuită
- 281 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 08:39
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
281 RON
din 281 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro