Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume, fructe si fructe cu coaja

Număr anunț
DA21114123
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
S N Y AVANTAJ SRL (CUI 17511255)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,05 RON
Valoare atribuită
155,05 RON
Data publicării
03.09.2018 07:54
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,05 RON

din 155,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.