Ofertă acceptată Cumpărare directă

Deratizare, dezinsectie, dezinfectie

Număr anunț
DA21125630
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHETRIS (CUI 29092266)
Furnizor / câștigător
MEG & MIH SRL (CUI 31109106)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.601 RON
Valoare atribuită
2.601 RON
Data publicării
04.09.2018 09:58
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 22:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.601 RON

din 2.601 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.