Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURATAREA COSURILOR DE CENTRALA TERMICA FUM LEMNE
- Număr anunț
- DA21125507
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „ROMUL LADEA” (CUI 28991140)
- Furnizor / câștigător
- Ciuhui Marius PFA (CUI 23663991)
- Cod CPV
- 90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 09:52
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro