Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DEZINFECTIE DEZINSECTIE SI DERATIZARE

Număr anunț
DA21109793
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT BAICOI (CUI 29075540)
Furnizor / câștigător
INDALTEX SERV PREST SRL (CUI RO27202370)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143 RON
Valoare finală
1.143 RON
Data publicării
31.08.2018 11:04
Data finalizării
04.09.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.