Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii dezinfectie, Prestari servicii dezinsectie, Prestari servicii deratizare

Număr anunț
DA21108628
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE BALCESCU” ARAD (CUI 29045442)
Furnizor / câștigător
ARECO TRUST S.R.L. (CUI RO14462832)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,50 RON
Valoare atribuită
823,50 RON
Data publicării
31.08.2018 10:04
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,50 RON

din 823,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.