Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VOPSEA

Număr anunț
DA21127604
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION PILAT (CUI 29487940)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,65 RON
Valoare atribuită
57,65 RON
Data publicării
04.09.2018 11:19
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,65 RON

din 57,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.